
Ponovo bukti u Mostaru; Građanima rečeno da ne izlaze napolje
1
Zvaničnici grada Mostara upozorili su danas građane da zbog velikog požara i dima sa deponije Uborak ne izlaze napolje i ne koriste vodu iz otvorenih bunara i izvora u blizini deponije zbog gustog dima i prisustva štetnih supstanci u vazduhu.