Ponovo bukti u Mostaru; Građanima rečeno da ne izlaze napolje

Ponovo bukti u Mostaru; Građanima rečeno da ne izlaze napolje

B92 logoB92
1

Zvaničnici grada Mostara upozorili su danas građane da zbog velikog požara i dima sa deponije Uborak ne izlaze napolje i ne koriste vodu iz otvorenih bunara i izvora u blizini deponije zbog gustog dima i prisustva štetnih supstanci u vazduhu.