ПОСЛЕ ПАНДЕМИЈСКОГ БУМА СТИГАО СЛОМ Гејминг индустрија у озбиљној кризи, па дели отказе UBISOFT У БЕОГРАДУ ОТПУСТИО СТОТИНАК ЗАПОСЛЕНИХ

ПОСЛЕ ПАНДЕМИЈСКОГ БУМА СТИГАО СЛОМ Гејминг индустрија у озбиљној кризи, па дели отказе UBISOFT У БЕОГРАДУ ОТПУСТИО СТОТИНАК ЗАПОСЛЕНИХ

Dnevnik logoDnevnik

Српску ИТ заједницу узнемирила је вест да је Ubisoft затворио студио у Београду и отпустио око стотину запослених.