
Pravo niotkuda, Albert Nađ ide u Srpsku ligu: Posle Partizana i FAP-a, preuzeo ekipu koja je ispala iz PLS
1
Ekipa Dubočice iz Leskova je ispala iz Prve lige Srbije u Srpsku ligu Istok. Nisu uspeli da se izvuku iz velikog minusa, iako su finansije uspeli malo da srede.