
Predstavljanje istraživanja sutra u Svrljigu: „Beograd uzima polovinu BDP-a, jug se prazni da bi prestonica imala radnu snagu“
1
Neformalna grupa Jasno. u petak, 26. juna, u Pipl Habu u Svrljigu predstavlja rezultate četvoromesečnog istraživanja o stepenu centralizacije Srbije, koje, između ostalog, pokazuje da plate iznad republičkog proseka ima svega 16 od 168 gradova i opština, da Beograd sam stvara 43% BDP-a cele zemlje, te da Nacionalni plan regionalnog razvoja, čija je izrada najavljivana […]