Prvenstvo… svetsko, a naše…

Prvenstvo… svetsko, a naše…

Danas logoDanas
3

- Evo počelo je još jedno Svetsko prvenstvo u fudbalu bez nas... - priča nam jutros deda dok pijemo prvu jutarnju kafu u trpezariji, pa nastavlja - A sve zato što smo u kvalifikacijama, u državnom timu imali amatere koji igraju po raznoraznim belosvetskim ligama, umesto da smo u reprezentaciju pozvali naše najjače kadrove.