Radnicma naplatnih rampi naređeno da ne naplaćuju putarinu autobusima koji prevoze SNS aktiviste: "Vozači pri dolasku samo kažu da voze na miting"

Radnicma naplatnih rampi naređeno da ne naplaćuju putarinu autobusima koji prevoze SNS aktiviste: "Vozači pri dolasku samo kažu da voze na miting"

Nova logoNova
2

Radnicima naplatnih rampi na deonici auto-puta od Stare Pazove do Subotice danas je naređeno da ne naplaćuju putarinu autobusima i kombijima koji voze