Sabalenka i Đoković trenirali u Londonu, kamere Vimbldona uhvatile zagrljaj dvoje prijatelja /VIDEO/
Sport

Sabalenka i Đoković trenirali u Londonu, kamere Vimbldona uhvatile zagrljaj dvoje prijatelja /VIDEO/

Blic logoBlic
4

Novak Đoković je u nedelju stigao u London, trenira na Orangiju već dva dana i priprema se za Vimbldon koji počinje 29. juna. Na kompleksu se video sa svojom najboljom drugaricom na Turu, Arinom Sabalenkom, a njihov susret su zabeležile kamere trećeg grend slema u sezoni.