Samo majstor trenutka
2
Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda, na poslednjoj konferenciji za medije nagovestio je da više neće obavljati tu funkciju poručivši opoziciji da sačeka još dve godine da on ode, a onda neka sve što je uradio vrate na staro.