"SHVATILA SAM DA IH NEMA, KUĆA JE PRAZNA" Pevačicu odgajali baka i deka, nakon njihove smrti otišla na terapije: "Noć mi je teško padala"
Zabava

"SHVATILA SAM DA IH NEMA, KUĆA JE PRAZNA" Pevačicu odgajali baka i deka, nakon njihove smrti otišla na terapije: "Noć mi je teško padala"

Blic logoBlic
2

Pevačica Milica Pavlović oduvek je isticala koliko je bila vezana za baku i deku sa kojima je odrasla. Nakon njihove smrti ništa nije isto u njenom životu, a sada je istakla da oseća nenadoknadivu prazninu.