
Sport
SKUPE GREŠKE "ORLOVA": Odbojkaši na turniru Lige nacija u Orleanu izgubili od domaćina. Francuske - 0:3
1
„ORLOVI“ nisu iznenadili „galske petlove“. Odbojkaši su u svom trećem meču na turniru Lige nacija u Orleanu izgubili od domaćina, Francuske – 0:3 (23:25, 16:25, 22:25). Aleksandar Nedeljković i drugovi danas (20.30) se sastaju sa veoma jakom selekcijom SAD, koja je sinoć izgubili od Japana – 2:3.