
Spartak u Ligi šampiona: Prvak Srbije prihvatio poziv
1
Košarkaški klub Spartak iz Subotice nastupaće naredne sezone u grupnoj fazi FIBA Lige šampiona, zvanično je potvrđeno iz sedišta ovog evropskog takmičenja. Plasman među 30 elitnih ekipa predstavlja istorijski uspeh za subotički tim, koji je pravo učešća stekao nakon dominantne sezone i osvajanja prve titule u Košarkaškoj ligi Srbije. Rukovodstvo Lige šampiona potvrdilo je da Članak Spartak u Ligi šampiona: Prvak Srbije prihvatio poziv se pojavljuje prvo na Objektiv.