Srebro za Srbiju usred Zagreba: Angelina druga na čuvenom mitingu

Srebro za Srbiju usred Zagreba: Angelina druga na čuvenom mitingu

Objektiv logoObjektiv
1

Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je drugo mesto na Memorijalu “Boris Hanžeković” u Zagrebu Angelina je sa preskočenih 1.95 uspela da dođe do srebrne medalje na Memorijalu “Boris Hanžeković” u Zagrebu. Nakon što je zauzela treće mesto na Dijamantskoj ligi u Rabatu, odnosno drugo u nadmetanju u Atini, sada se ponovo popela na drugu poziciju, Članak Srebro za Srbiju usred Zagreba: Angelina druga na čuvenom mitingu se pojavljuje prvo na Objektiv.