Zabava
"SRPKINJA JE MENE MAJKA RODILA" Anđela dobila ćerkicu sa milionerom iz Amerike, a sada je prvi put dovela u Beograd: "Jela je ćevape i pečenje"
2
Influenserka Anđela Šimšić godinama živi u Americi gde se udala za biznismena sa kojim ima dete. Ona je sada prvi put ćerkicu dovela u Srbiju kako bi upoznala deo rodbine koji nije došao u Los Anđeles i nije imao prilike da je vidi.