Svečano otvorena Generalna skupština OAD, prisustvovao Đurić
Politika

Svečano otvorena Generalna skupština OAD, prisustvovao Đurić

RTV logoRTV
3

Generalna skupština Organizacije Američkih Država (OAD) svečano je otvorena danas u Panami, uz prisustvo ministra spoljnih poslova Srbije Marka Đurića. Srbiji, kao stalnom posmatraču OAD, prema rečima šefa srpske diplomatije, bitno je učešće, koje je usmereno na dalje unapređenje bilateralnih odnosa sa zemljama Latinske Amerike i Kariba.