
Društvo
Svi potrošači na Paliluli i Starom gradu dobili vodu
1
Javno-komunalno preduzeće Beogradski vodovod i kanalizacija saopštilo je da su, posle sanacije kvara na cevi kod Mašinskog fakulteta u ponoć, svi potrošači u opštinama Stari grad i Palilula dobili vodu, javila je Radio-televizija Srbije (RTS).