"TRETIRAJU NAS KAO STOKU" Srbi OGORČENI EES sistemom, čekaju po 4 sata - "ovo nije humano"EspresoPre 2 sata1Ono što je izazvalo najveći revolt jeste obavezan izlazak iz vozilaPročitaj na Espreso