U Beogradu obeležena 85. godišnjica nemačkog napada na SSSR 1941.
Politika

U Beogradu obeležena 85. godišnjica nemačkog napada na SSSR 1941.

RTV logoRTV
3

Delegacija Rusije na čelu sa ambasadorom Aleksandrom Bocan-Harčenkom, kao i delegacije Belorusije i Kazahstana, danas su položile vence na Spomen-groblju Oslobodilaca Beograda povodom 85. godišnjice napada nacističke Nemačke na Sovjetski Savez.