
U niški Radnički stiglo pojačanje iz subotičkog Spartaka
2
Novi igrač niškog Radničkog je krilni napadač Kvaku Bonsu, fudbaler iz Gane koji je prošle sezone igrao u Spartaku iz Subotice. Bonsu Osei rođen je u Gani 17. avgusta 2000. godine, a pre dolaska u Srbiju igrao je u Kataru, za Senice u Slovačkoj i Karakas u Venecueli. Dobro poznajem Radnički, imaju veoma dobar tim. […]