
U novom preplaćenom parku kod Spensa hlada nema - nepristipačan je osobama sa invaliditetom, majkama sa decom
1
Vrelo je napolju... Traži se ovih dana "debela hladovina". A tamo gde bi trebalo da je bude, u novom novosadskom parku je nema. I to nije jedini probl