U novom preplaćenom parku kod Spensa hlada nema - nepristipačan je osobama sa invaliditetom, majkama sa decom

U novom preplaćenom parku kod Spensa hlada nema - nepristipačan je osobama sa invaliditetom, majkama sa decom

N1 info logoN1 info
1

Vrelo je napolju... Traži se ovih dana "debela hladovina". A tamo gde bi trebalo da je bude, u novom novosadskom parku je nema. I to nije jedini probl