VATROGASCI BRANILI SELA KOD TREBINJA CELU NOĆ: "Potrebni su nam ljudi, a ne pozivi, molim građane da se uključe u odbranu svoje dedovine i očevine" (VIDEO)

VATROGASCI BRANILI SELA KOD TREBINJA CELU NOĆ: "Potrebni su nam ljudi, a ne pozivi, molim građane da se uključe u odbranu svoje dedovine i očevine" (VIDEO)

Kurir logoKurir
1