Вече Србије у Пекингу: Видимо се на EXPO-у у Београду

Вече Србије у Пекингу: Видимо се на EXPO-у у Београду

Dnevnik logoDnevnik
3

„Кина је данас највећи инвеститор у Србији, а наше партнерство ушло је у нову фазу – од инфраструктуре, преко индустрије, до технологије и вештачке интелигенције.