
(ВИДЕО) ГРАДОНАЧЕЛНИК НОВОГ САДА МОТОРОМ СТИГАО НА СКУП У БЕОГРАДУ “Сви желе да осете позитивну енергију и подрже председника Вучића“
2
Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин данас је мотором стигао на велики скуп у Београду.

Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин данас је мотором стигао на велики скуп у Београду.