(ВИДЕО) ГРАДОНАЧЕЛНИК НОВОГ САДА МОТОРОМ СТИГАО НА СКУП У БЕОГРАДУ “Сви желе да осете позитивну енергију и подрже председника Вучића“

(ВИДЕО) ГРАДОНАЧЕЛНИК НОВОГ САДА МОТОРОМ СТИГАО НА СКУП У БЕОГРАДУ “Сви желе да осете позитивну енергију и подрже председника Вучића“

Dnevnik logoDnevnik
2

Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин данас је мотором стигао на велики скуп у Београду.