
(ВИДЕО) ПЕШИЦЕ ДО БЕОГРАДА: Новосађани стигли у Инђију, грађани им приредили топао дочек уз освежење и ватромет
1
ИНЂИЈА: Новосађани који су јутрос пешице кренули ка Београду на скуп заказан за суботу, 27. јун, успешно су стигли до Инђије, чиме су завршили прву велику деоницу свог пута.