
Politika
Vučić: Ne želim bes ispred Skupštine 27. juna, već da se zajedno borimo za Srbiju
1
On je rekao i da ne voli imenicu "bes", jer su je najgori u Srbiji koristili, bez ikakvog prava i razloga

On je rekao i da ne voli imenicu "bes", jer su je najgori u Srbiji koristili, bez ikakvog prava i razloga