Vučić u Inđiji; Sreo se sa građanima koji peške idu ka Beogradu: "Odmorite se"

Vučić u Inđiji; Sreo se sa građanima koji peške idu ka Beogradu: "Odmorite se"

B92 logoB92
2

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se nadomak Inđije sa građanima koji pešače iz Novog Sada i drugih gradova ka Beogradu kako bi prisustvovali velikom skupu "Srbija jedna porodica", koji će biti održan u subotu na platou ispred Doma Narodne skupštine.