"ZALJUBLJEN SAM U NJU" Đekson i Indođija potvrdili vezu, pa priznali: "Kad bi ušli u rijaliti NAPRAVILI BI LOM" (Video)
Zabava

"ZALJUBLJEN SAM U NJU" Đekson i Indođija potvrdili vezu, pa priznali: "Kad bi ušli u rijaliti NAPRAVILI BI LOM" (Video)

Blic logoBlic
4

Nakon dugogodišnjeg prijateljstva i uspešne muzičke saradnje, poznati reper Nemanja Đerić Đekson i pevačica Indođija konačno su priznali da su u emotivnoj vezi. Par je javnost iznenadio prvim javnim poljupcem na sceni, nakon čega su pred kamerama otvoreno progovorili o svojim osećanjima.