
Društvo
Završen RTV Piknik „ponesi ćebe“: Više stotina građana uživalo u muzici i druženju
2
Dvodnevna manifestacija „RTV Piknik – ponesi ćebe“ završena je u sredu uveče, 24. juna, na platou ispred zgrade Radio-televizije Vojvodine, gde su posetioci tokom dva dana uživali u bogatom muzičkom programu namenjenom svim generacijama.