"Živela bih sama, ali u Beogradu nemaš uslova za to": Koliki deo plate ode na stan i komunalije?
Biznis

"Živela bih sama, ali u Beogradu nemaš uslova za to": Koliki deo plate ode na stan i komunalije?

N1 info logoN1 info
4

"Živela bih sama, ali u Beogradu stvarno nemaš uslova za to". Anita za 40 kvadrata na Altini daje 400 evra mesečno - i to sa drugaricom. Da živi sama,